Hakkımızda

Tatilhayalin.com, tüm dünya ülkelerine Vize İşlemleri, Yurt içi ve dışı tur ve tatil organizasyonları, Yurtiçi ve Yurtdışı Kültür Turları yapar.

TATİLHAYALİN ailesi olarak doğru, tutarlı ve inanılır olmak ilkesiyle, rakiplerimizle değil geleceğimizle yarışarak yola çıktık. Zaman mefhumu gözetmeden ve her yıla bir ödül koyarak çalıştık.

TATİLHAYALİN turizm sektöründe sağladığı üstün başarıları, geniş müşteri portfoyü, uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle bugün sektörün liderlerinden biridir. TATİLHAYALİN olarak, yurt içi ve yurt dışı; uçak bilet rezervasyonları, grup ve bireysel seyahat organizasyonları, gemi seyahatleri, yurt dışı eğitim hizmetleri, kongre, seminer, bayi toplantısı organizasyonları,  incoming, satış ofislerimiz, satış temsilcilerimiz ve yetkili vize acentelerimizin yanı sıra, teknoloji ve yeniliğe açık bir şirket olarak tatilhayalin.com aracılığı ile sanal ortamda da sizlere sunuyoruz.


Misyonumuz 
Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından izleyerek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her vakit üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bazı ruhu içinde sunmaktır.

Vizyonumuz 
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ve çözüm ortakları olmak.

© 2018 tatilhayalin.com
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Heweso tarafından Reserve Online Reservasyon Sistemleri® ile hazırlanmıştır.
Whatsapp Whatsapp